Zapraszamy na pierwsze targi Export Expo w Polsce!

Miło nam poinformować, że Warszawska Izba Gospodarcza przy współpracy ze Stowarzyszaniem Polskich Mediów oraz magazynem TTG Wiadomości Gospodarcze, organizuje targi „Export Expo”. To wydarzenie, skupiające eksporterów z Europy Centralnej i Wschodniej, reprezentujących różne branże.

Imprezy towarzyszące

  • IV Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej
    Podczas Targów Export Expo odbędzie się III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej. Jest to jedyna tego typu inicjatywa, obejmująca zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią, Bliski Wschód oraz Chiny i gromadząca rekordową liczbę przedsiębiorców. Podczas poprzednich edycji Kongresu gośćmi byli między innymi przedstawiciele ponad 50 izb gospodarczych z Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier. Łącznie gościliśmy jako Hosted Buyers około 1750 zagranicznych przedsiębiorców oraz ponad 2100 rodzimych.
  • Seminaria
    ”Współpraca handlowa z Chinami” to druga edycja cyklu warsztatów, które odbędą się podczas targów Export Expo. Celem warsztatów jest zapoznanie początkujących i zaawansowanych importerów z procedurami związanymi ze sprowadzaniem towarów z Chin. W szczególności poruszone zostaną kwestie związane z kontrolą jakości, e-commerce i nowymi technologiami, nieporozumieniami na tle kulturowym i optymalizacją kosztów transport.
  • IX edycja targów China Homelife Poland
    China Homelife Poland to wielka szansa dla europejskich firm zainteresowanych importem produktów z Chin, także dla tych, które mają już swoich azjatyckich partnerów biznesowych. Zawsze warto sprawdzić zupełnie nowe możliwości. Będzie to największa w Europie Centralnej i Wschodniej impreza targowa z ofertą najlepszych chińskich producentów. Do Nadarzyna przyjedzie ok. 1700 wystawców, którzy zaprezentują ponad 65 000 produktów.

 

Organizatorzy zapewniają bezpłatny dojazd autobusem z Dworca Centralnego > czytaj więcej

 

Finansowanie transportu dla grup zorganizowanych

Organizatorzy pokrywają 100% kosztów przyjazdu autokarem zorganizowanym grupom przedsiębiorców na targi i kongres. Zakres świadczonych usług obejmuje: transport autokarem, wstęp na targi oraz posiłek (poczęstunek i gotówka na gorący posiłek w drodze powrotnej).

Kontakt:
Mirosław Gleb
tel. +48 691 848 693
e-mail: mgleb@wig.waw.pl