Export Expo

 

2. edycja targów „Export Expo” to wyjątkowe wydarzenie, skupiające eksporterów z Europy Centralnej i Wschodniej reprezentujących różne branże, które odbędzie się w listopadzie 2021 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/ Warszawy.

Zapraszamy wystawców z sektorów: produkcja i przetwórstwo żywności, nowe technologie, energia odnawialna, e-usługi, maszyny i urządzenia, sprzęt rolniczy, akcesoria dziecięce, turystyka, nowe technologie w medycynie, produkty luxury.

Wystawcy – eksporterzy–producenci i usługodawcy będą mieli wyjątkową okazję zaprezentować swoją ofertę zaproszonym kupcom (Hosted Buyers) z Polski i zagranicy.

Organizatorzy, przy współpracy z Izbami Gospodarczymi z Europy Centralnej i Wschodniej, zapraszają na targi blisko 2000 handlowców z krajów z Europy Centralnej i Wschodniej oraz około 3000 polskich kupujących. Gośćmi będą również przedstawiciele ponad 50 izb gospodarczych z Albanii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier.

Targi Export Expo są imprezą towarzyszącą 9. edycji targów China Homelife Poland, w których tradycyjnie bierze udział ok. 1500 chińskich firm. Dzięki temu mamy zapewnienie obecności na targach Export Expo licznej grupy importerów z Chin, zainteresowanych ofertą polskich producentów. Partnerem zapraszającym handlowców jest Chińska Izba Importu z Szanghaju.

Podczas targów odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących. Jednym z nich będzie 4. Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, a także cykl warsztatów poruszających między innymi problematykę międzynarodowej współpracy gospodarczej.

Wartym podkreślenia jest fakt, że na zaproszenie partnera medialnego, Stowarzyszenia Polskich Mediów, gośćmi specjalnymi zarówno targów jak i Kongresu będzie grupa 40 dziennikarzy z Europy Centralnej oraz z Chin, reprezentująca media traktujące między innymi o międzynarodowej gospodarce i kapitale turystycznym. Będzie to znakomita okazja do promocji polskiej gospodarki i turystyki.